Městský rozpočet obsahuje i vyrovnání se s majitelem firmy Blanket

20. února 2010 v 20:59 | David Odnoha |  Komunální události
Ve výdajové části rozpočtu města Kosmonosy na rok 2010 lze nalézt i kapitálový výdaj ve výši 110 300 Kč, který je označen jako investice do sportovního zařízení v majetku obce. Ve skutečnosti se jedná o vyrovnání s majitelem firmy Blanket panem Bernardem, který měl v prostorách bývalé restaurace v areálu SK Kosmonosy něco málo přes půl roku vzorkovnu podlahových krytin.

Ačkoliv celý pronájem prostor nebyl v souladu s územním plánem města a zejména pan starosta Dlouhý vystupoval vůči SK Kosmonosy relativně dlouho naprosto nepřístupně, čas vše zahojil a vše se postupně vrací do starých kolejí. Nutno ale říci, že už před prázdninami se vedení města i zastupitelé shodli na tom, že v areálu bývalé restauraci došlo k jistému zhodnocení prostor, které by v případě, že pan Bernard bude muset prostory opustit, mělo město podnikateli nějakou formou kompenzovat.

Nyní to vypadá, že se tak stane. Chybí již jen jediné. Zastupitelé musí ve čtvrtek 25.2. zvednout pro návrh rozpočtu dostatek rukou.
 


Komentáře

1 Jarda | 23. února 2010 v 8:35 | Reagovat

S kompenzací p. Bernardovi lze souhlasit a)pokud je těch 110300,- podloženo minimálně věrohodným znaleckým posudkem, b)pokud o těch 110300,- "opuchne" v rozpočtu "černá díra - čutálisti Kosmonosy"... Vlastně - nejlepší by bylo, aby to ze svého zatáhlo vedení "černé díry", když to "upeklo"!!

2 BOSS | 24. února 2010 v 9:28 | Reagovat

Nebuď jako malej Jarda! U SK šlo a půjde o jiné peníze než je sto táců!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama